Sokağın Çocukları 3. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

tarafından
1560
Sokağın Çocukları 3. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Sokağın Çocukları 3. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak? Sokağın Çocukları 3. Sezon. Sokağın Çocukları 3. Sezon fragmanı ne zaman yayınlanacak? Sokağın Çocukları 3. Sezon nereden izleyebilirim? BluTv için özel olarak çekilen ve Kadri Beran Taşkın’ın yönettiği Sokağın Çocukları 3. sezon hakkındaki tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Sokağın Çocukları dizisi BluTv’nin en büyük yapımlarından biridir. BluTv’de en çok izlenen diziler arasına girmeyi başarmıştır. Sıfır Bir dizisinin de yönetmenliğini yapan Kadri Beran Taşkın, Sokağın Çocukları dizisinin de yönetmenliğini yapmaktadır. Yani oldukça kaliteli bir yapım bizleri bekliyor.

Sokağın Çocukları dizisinin 2. sezonunda Mehmet Elmas, Furkan Murat Uğur, Hakan Erkuran gibi ünlü oyuncular oynamaktadır. Bu kadar iddialı bir kadroya sahip olması nedeniyle oldukça iyi izlenme oranlarına sahip oldu.

Sokağın Çocukları Konusu

Sokağın Çocukları 3. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Sokağın Çocukları 3. sezonda sokak kuralları ile büyüyen bir nesli anlatmaktadır. Sokak adaleti, sokak kültürünü ve sokak raconunu derinlemesine öğrenebileceğin bir dizidir. Murat 23 yaşında genç bir delikanlıdır. Murat babasını kaybetmiştir ve babalık görevini kendisi üstlenmiştir. Murat küçük kardeşi Çarli ve abisi Suat’a bir nevi babalık etmekledir.  Murat cesareti ve zekâsı ile mahallenin abisi Şehmuz Ağa’nın da gözüne girmeyi başarmıştır. Fakat bu durum mahallenin diğer gençlerinin hoşuna gitmemektedir. Sokaktaki güç savaşındaki dengeleri alt üst edecektir bu olay. Murat bir yandan evdeki bir yandan da mahalledeki dengeleri sağlamakta zorluk çekmektedir. Özellikle mahallenin abisi lakaplı Şehmuz Ağa’nın gözüne girip kendine destekçi aramaktadır. Sokakta çocuk olmak oldukça zordur. Çünkü yapılan her seçim bir tavizi de beraberinde getirir.

Sokağın Çocukları 3. Sezon Oyuncuları Kimler?

Sokağın Çocukları 3. sezon oyuncu kadrosu oldukça geniş. Furkan Murat Uğur, Hakan Erkuran,Nesih Turunç,Soner Çelik,Oğuz Öztaş, Kerem Ali Yengüner, Arda İlkin Parlak, Alper Parlak, Gökhan Diğicibaş gibi ünlü aktörler yer almaktadır.

Sokağın Çocukları 3. Sezon Fragmanı İzle

Sokağın Çocukları3. sezon fragmanı resmi BluTv kanalında yayınlanacaktır. Yayınlandıktan sonra sizlerle paylaşacağız. Dilerseniz fragman yayınlanasıya kadar Sokağın Çocukları 2. sezon 7. bölüm özel videosunu izleyebilirsiniz.

Sokağın Çocukları 2. Sezon 8. Bölüm Özel Video

Sokağın Çocukları 3. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Sokağın Çocukları 3. sezon ne zaman yayınlanacağı belli değil. BluTv resmi Twitter hesabından yaptığı açıklama şu şekilde oldu

Sokağın Çocukları 3.Sezon Onayını Aldı

Sokağın Çocukları 3. Sezon yayınlandıktan sonra BluTv üzerinden izleyebilirsiniz. Takipte kalın.

Bir önceki yazımızda Sokağın Çocukları 2. Sezon 8. Bölüm hakkında bilgi edinebilirsiniz.