Sokağın Çocukları 2. Sezon 8. Bölüm Ne Zaman Yayınlandı

tarafından
2553
Sokağın Çocukları 2. Sezon 8. Bölüm Ne Zaman Yayınlandı

Sokağın Çocukları 2. Sezon 8. bölüm fragmanı 3 gün önce yayınlandı. Sokağın Çocukları 2. Sezon 8. Bölüm BluTv için özel olarak çekildi. Ünlü yönetmen Kadri Beran Taşkın’ın çektiği Sokağın Çocukları 2. Sezon 8. bölümü BluTv’den izleyebilirsiniz.

Sokağın Çocukları 2. Sezon 8. Bölümde Mehmet Elmas, Furkan Murat Uğur, Hakan Erkuran gibi yakından tanıdığımız ünlü oyuncular oynamaktadır. Sokağın Çocukları dizisinin yönetmenliğini Kadri Beran Taşkın yapmaktadır. Bu yönetmeni Sıfır Bir dizisinden zaten yakında tanımaktayız. Ne kadar başarılı bir yönetmen olduğunu herkes bilir. Bu nedenle Sokağın Çocukları dizisi hak ettiği ilgiyi almaktadır.

Sokağın Çocukları 2. Sezon 8. Bölüm fragmanı Youtube üzerinden yayınlandı. Son yayınlanan fragmana göre bizi oldukça bir güzel bölüm bekliyor gibi gözüküyor. Sokağın Çocukları 2. Sezon 8. Bölüm BluTv üzerinden yayınlanacak. Dizinin tüm bölümlerini BluTv üzerinden izleyebilirsiniz.

Sokağın Çocukları 2. Sezon 8. Bölüm Özeti

Sokağın Çocukları 2. Sezon 8. Bölüm Özeti
Sokağın Çocukları 2. Sezon 8. Bölüm Özeti

Sokağın Çocukları 2. Sezon 8. Bölümünde sokak kuralları ile büyüyen bir nesli anlatmaktadır. Sokak adaleti, sokak kültürünü ve sokak raconunu derinlemesine öğrenebileceğin bir dizidir. Murat 23 yaşında genç bir delikanlıdır. Murat babasını kaybetmiştir ve babalık görevini kendisi üstlenmiştir. Murat küçük kardeşi Çarli ve abisi Suat’a bir nevi babalık etmekledir.  Murat cesareti ve zekâsı ile mahallenin abisi Şehmuz Ağa’nın da gözüne girmeyi başarmıştır. Fakat bu durum mahallenin diğer gençlerinin hoşuna gitmemektedir. Sokaktaki güç savaşındaki dengeleri alt üst edecektir bu olay. Murat bir yandan evdeki bir yandan da mahalledeki dengeleri sağlamakta zorluk çekmektedir. Özellikle mahallenin abisi lakaplı Şehmuz Ağa’nın gözüne girip kendine destekçi aramaktadır. Sokakta çocuk olmak oldukça zordur. Çünkü yapılan her seçim bir tavizi de beraberinde getirir.

Sokağın Çocukları 2. Sezon 8. Bölüm Fragmanı İzle

Sokağın Çocukları 2. sezon 8. bölüm fragmanı bugün yayınlandı. İyi seyirler…

Sokağın Çocukları 2. Sezon 8. Bölüm Fragmanı

Sokağın Çocukları 2. Sezon 8. Bölüm Özel Video İzle

Sokağın Çocukları 2. Sezon 8. Bölüm Özel Video

Sokağın Çocukları 2.sezon 8. bölüm Ne Zaman Yayınlandı?

Sokağın Çocukları 2. sezon 8. bölüm 28 Ocak 2021 tarihinde BluTv üzerinden yayınlandı.

Sokağın Çocukları 2.sezon 8. bölümü BluTv üzerinden izleyebilirsiniz. Yeni bölüm artık yayınlandı, izleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımızda Sokağın Çocukları 2. Sezon 7. Bölüm hakkında bilgi edinebilirsiniz.