Sokağın Çocukları 2. Sezon 7. Bölüm Ne Zaman Yayınlandı

tarafından
956
Sokağın Çocukları 2. Sezon 7. Bölüm Ne Zaman Yayınlandı

Sokağın Çocukları 2. sezon 7. bölüm fragmanı yayınlandı. BluTv için özel çekilmiş olan Sokağın Çocukları 2. sezon 7. bölüm ne zaman yayınlandı? Sıfır Bir: Bir Zamanlar Adana‘da dizisinin yapımcısı Kadri Beran Taşkın’ın çektiği Sokağın Çocukları 2. sezon 7. bölüm BluTv izle.

Sokağın Çocukları dizisinde Mehmet Elmas, Furkan Murat Uğur, Hakan Erkuran gibi oyuncular başrolde yer almaktadır. Yapımcılığını aynı zamanda Sıfır Bir: Bir Zamanlar Adana dizisinin de yapımcılığını yapan isim yapmaktadır. Sokağın Çocukları dizisi oldukça çok beğenildi ki hala çok fazla izlenmektedir.

Sokağın Çocukları 2.sezon 7. bölüm geçtiğimiz günlerde BluTv’de yayınlandı ve diziyi BluTv’den üyelik satın alarak izleyebilirsiniz.

Sokağın Çocukları 2. Sezon 7. Bölüm Özeti

Sokağın Çocukları 2. Sezon 7. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?
Sokağın Çocukları 2. Sezon 7. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Sokağın Çocukları 2. Sezon 7. Bölümünde sokak kuralları ile büyüyen bir nesli anlatmaktadır. Sokak adaleti, sokak kültürünü ve sokak raconunu derinlemesine öğrenebileceğin bir dizidir. Murat 23 yaşında genç bir delikanlıdır. Murat babasını kaybetmiştir ve babalık görevini kendisi üstlenmiştir. Murat küçük kardeşi Çarli ve abisi Suat’a bir nevi babalık etmekledir.  Murat cesareti ve zekâsı ile mahallenin abisi Şehmuz Ağa’nın da gözüne girmeyi başarmıştır. Fakat bu durum mahallenin diğer gençlerinin hoşuna gitmemektedir. Sokaktaki güç savaşındaki dengeleri alt üst edecektir bu olay. Murat bir yandan evdeki bir yandan da mahalledeki dengeleri sağlamakta zorluk çekmektedir. Özellikle mahallenin abisi lakaplı Şehmuz Ağa’nın gözüne girip kendine destekçi aramaktadır. Sokakta çocuk olmak oldukça zordur. Çünkü yapılan her seçim bir tavizi de beraberinde getirir.

Sokağın Çocukları 2. Sezon 7. Bölüm Fragmanı İzle

Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Aşağıdan izleyebilirsiniz.

Sokağın Çocukları 2.sezon 7.bölüm Fragmanı

Sokağın Çocukları 2.sezon 7. bölüm Ne Zaman Yayınlandı?

Sokağın Çocukları 2. sezon 7. bölüm bugün BluTv’de yayınlandı.

Sokağın Çocukları 2.sezon 7. bölümü BluTv üzerinden izleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımızda Sokağın Çocukları 2. Sezon 6. Bölüm hakkında bilgi edinebilirsiniz.