Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ Alpaslan Çakırbeyli öldü mü?

tarafından
292
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ Alpaslan Çakırbeyli öldü mü?

ATV’de yayınlanan ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisi 182. bölümüyle ekranlara geldi. Fuat’ın, Ceylan ve Bahar’ı kaçırmasının ardından Korkmazlar ile anlaşma yapan Hızır Çakırbeyli, Fethi’yi bulmak için harekete geçti. Ancak Hızır’a gözdağı vermek isteyen Fethi’nin pusu kurduğu Alpaslan’ı vurdurması sosyal medyayı salladı.

Fethi ve Fuat’ın Ceylan ile Bahar’ı almasının ardından harekete geçen Hızır Çakırbeyli, karısını sağ salim alabilmek için Yaman ile anlaşma yaptı.

Fuat’ın ortadan kalkmasıyla yeni bir oyun kuran Fethi ise Hızır Çakırbeyli’ye kendi otelinde ders vermek için yeğeni Alpaslan’a pusu kurdu.

 182. bölümde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Alpaslan Çakırbeyli’nin vurulması sosyal medyada bir hayli ses getirdi. Alpaslan’ın ölmesini istemediklerini dile getiren izleyiciler, konuyla ilgili dizinin sosyal medya hesaplarına yorum yağdırdı

EDHO izleyicileri; ‘Alpaslan olmadan asla’, ‘Alpaslan ölmemeli’, ‘Alpaslan bizim kırmızı çizgimizdir’, ‘Umarım gördüğüm gerçek değildir’, ‘Bu dizi Alpaslan’sız olmaz’ gibi yorumlar yaptı.

Birkaç sosyal medya kullanıcısı ise Alpaslan’ın omzundan vurulduğunu ve ölmeyeceğini öne sürdü. Alpaslan Çakırbeyli’ye ne olacağını ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın önümüzdeki hafta yayınlanacak yeni bölümünde öğrenicez.