Çağatay Ulusoy ekranlara bomba gibi geri dönüyor

tarafından
295
Çağatay Ulusoy ekranlara bomba gibi geri dönüyor

Hakan: Muhafız dizisinin final yapmasıyla yeni projesi merak konusu olan Çağatay Ulusoy’un hayranlarını sevindirecek haber geldi.

Netflix’in Türk yapımı ilk dizisi Hakan: Muhafız’da rol alan genç oyuncu kısa sürede dünyada ses getirmişti.

4 sezon Hakan: Muhafız’da rol alan Çağatay Ulusoy’un projesinin final yapmasıyla yeni adresinin hangi dijital platform olacağı merak konusu olmuştu.

Amazon Prime yapımı Masumiyet Müzesi dizisinde rol alacağı iddia edilirken bambaşka bir platformdan resmi açıklama geldi.

BluTV, yeni dizisini “Bu haberi vermek için daha fazla bekleyemedik. 1960’lar Türkiye’sinde, Yeşilçam’ın altın çağında bir yeniden doğuş hikayesi… Başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer aldığı, BluTV’nin ilk dönem dizisi Yeşilçam, 2021’de sadece BluTV’de” açıklamasıyla duyurdu. 

BluTV kurucusu ve genel müdürü Aydın Doğan Yalçındağ ise diziden “bugüne kadar yaptığımız en büyük prodüksiyon” olarak söz etti. 

Ve projeye önemli isimlerin dâhil olduğunu belirtti. Bu isimlerin de önümüzdeki günlerde BluTV tarafından paylaşılması bekleniyor.

BluTV’nin paylaşımına Çağatay Ulusoy hayranları oyuncu istekleri damga vurdu. 

BluTV’nin paylaşımını Hazal Kaya ve Burcu Özberk hayranları akın etti. Hayranlar dizide Çağatay Ulusoy’un rol arkadaşı olması için isteklerde bulundu. 

Gelen bu son haber ise, önümüzdeki yıl Netflix’in Mücadele Çıkmazı filmiyle ekranlara konuk olacak Ulusoy’un sıradaki projesinin Yeşilçam olacağını gösterdi.