Aynen Aynen 1. Sezon Bütün Bölümleri İzle

tarafından
1974
Aynen Aynen 1. Sezon Bütün Bölümleri İzle

Aynen Aynen 1. sezon bütün bölümlerini izle. Senaristliğini  Alper Erze’nin üstlendiği Aynen Aynen dizisi tüm bölümlerini izle. Aynen Aynen dizisi 2. sezonu sadece BluTv’de…

Aynen Aynen dizisi 1 Ağustos 2019 tarihinde Youtube üzerinden yayın hayatına başlamış bir dizidir. İlk başlarda her ne kadar sadece Youtube üzerinden yayın yapıcaz, Netflix ve BluTv gibi platformlara geçmeyi düşünmüyoruz deseler de sonradan BluTv üzerinden yayın yapmaya başlamıştır.

Aynen Aynen 1. Sezon Konusu

Aynen Aynen dizisinde günümüzdeki çiftlerin ilişkileri komik halleriyle ve tüm çıplaklığıyla anlatılmaktadır. Televizyon yayınlarında uygulanan sansür kavramına karşı çıkılmış ve bu yüzden Youtube üzerinden yayın hayatına başlamıştır. Dizinin bölümleri 10 dakikayı geçmeyecek şekilde çekilmiş ve çerez niyetine izlenebilecek bir dizidir. Aynen Aynen dizisinin 1. sezonu 8 bölümden oluşmaktadır ve bölümleri haftada 1 sefer çekilmiştir.

Aynen Aynen Dizisi 1. Sezon Tüm Bölümlerini İzle
Aynen Aynen Dizisi 1. Sezon Tüm Bölümlerini İzle

Aynen Aynen mini dizisi 2. sezonu için BluTv ile anlaşmış ve ger kalan bölümleri BluTv üzerinden yayınlanmıştır. BluTv üzerinden yayınlanan dizinin yeni bölümleri de 10 dakikayı geçmeyecek şekilde, 8 dakika civarı, çekilmiştir. En azından bu sözlerini tutmuşlardır 🙂

Şimdi ise Youtube resmi kanallarında yayınladıkları Aynen Aynen 1. sezonu tüm bölümlerini alt alta koyuyoruz. Eğer diziyi beğendiyseniz yeni bölümleri izlemek için BluTv Aynen Aynen sayfasından izleyebilirsiniz.

Aynen Aynen 1. Sezon 1. Bölüm – ilk Buluşma İzle

Aynen Aynen 1. Sezon 1. Bölüm – İlk Buluşma

Aynen Aynen mini dizisinin ilk bölümünde Nil ve Emir birbirini ilk defa tanımışlardır. Nil hayatında gerçek bir ilişki istemekte ve hayatının erkeğini aramaktadır. Emir ise sadece zaman geçirebileceği, evlenip çocuk yapabileceği bir ilişki istememektedir. Bakalım bu iki çift birbirini sevebilecek mi?

Aynen Aynen 1. Sezon 2. Bölüm – Sinema Gecesi İzle

Aynen Aynen 1. Sezon 2. Bölüm – Sinema Gecesi

Aynen Aynen mini dizisinin 2. bölümünde Nil ve Emir ilk buluşmayı başarıyla atlattılar ama sırada sinema gecesi var. Bakalım Emir o istediği ilk öpücüğü bu sinema gecesinde alabilecek mi? Acaba sinemada ne izleyecekler? Romantik komedi mi yoksa korku filmi mi? Bakalım sinemada neler olacak?

Aynen Aynen 1. Sezon 3. Bölüm – Eve Bırakma İzle

Aynen Aynen 1. Sezon 3. Bölüm – Eve Bırakma İzle

Aynen Aynen mini dizisinin 3. bölümünde Nil ve Emir sinemada güzel vakit geçirmiş ve Emir onu eve bırakmayı teklif etmiştir. Ama olaylar Emir’in istediği şekilde gitmemiştir. Emir Nil’in evine girmek ister ama Nil izin vermez. Bakalım Emir Nil’in evine girebilecek mi?

Aynen Aynen 1. Sezon 4. Bölüm – Sarhoşluğum Pistir İzle

Aynen Aynen 1. Sezon 4. Bölüm – Sarhoşluğum Pistir İzle

Aynen Aynen mini dizisinin 4. bölümünde Emir ve Nil bir barda buluşmaya karar verir. İçki istemeyen Nil, sarhoş olunca kendini kaybedeceğini söyler. Emir ise bunu yanlış anlar. Bakalım Nil sarhoş olunca neler yapacak?

Aynen Aynen 1. Sezon 5. Bölüm – Bugün Sende Bir Şey Var İzle

Aynen Aynen 1. Sezon 5. Bölüm – Bugün Sende Bir Şey Var İzle

Aynen Aynen mini dizisinin 5. bölümünde Nil ile Emir daha fazla vakit geçirmeye başlar. 1 gün ayrı kalmalarına rağmen birbirlerini özlemişlerdir. Zamanla Nil Emir’e karşı kız triplerine girmeye başlar. Bu durumda Emir bakalım kimden yardım isteyecek ve durumu kurtaracak?

Aynen Aynen 1. Sezon 6. Bölüm -Dün Gece N’aptık İzle

Aynen Aynen 1. Sezon 6. Bölüm -Dün Gece N’aptık İzle

Aynen Aynen mini dizisinin 6. bölümünde Emir Nil’i kendi evine davet eder. Orada alkolü biraz fazla kaçırırlar. Bakalım alkolü fazla kaçıran Emir ve Nil’in başına neler gelmiş…

Aynen Aynen 1. Sezon 7. Bölüm – Kırmızı Don İzle

Aynen Aynen 1. Sezon 7. Bölüm – Kırmızı Don İzle

Aynen Aynen mini dizisinin 7. bölümünde Emir Nil’i hasta oldum bahanesi ile eve çağırır. Amacı Nil ile daha fazla yakınlaşmaktır. Ama işler hiç istediği şekilde gitmez. Acaba o kırmızı don nerden çıktı?

Aynen Aynen 1. Sezon 8. Bölüm – Dolunay Etkisi İzle

Aynen Aynen 1. Sezon 8. Bölüm – Dolunay Etkisi İzle

Aynen Aynen 1. sezon finalinde Nil Emir’den ayrılmak istediğini söyler. Acaba Emir ne yaptı da Nil kızdı?

Aynen Aynen Dizisi 2. Sezon Bölümleri

Aynen Aynen mini dizinin yeni bölümleri sadece BluTv de yayınlanmaktadır. Lütfen diziyi desteklemek için BluTv den izleyiniz.